Ułatwienia dostępu
![]() źródło: jaw.pl |
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Jerzego Majczaka, wieloletniego nauczyciela Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu, Rodzinie i Bliskim składamy szczere wyrazy współczucia i żalu. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie |
UWAGA!
WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH SESJI LETNIEJ 2025
- od 29 sierpnia 2025 zdający mogą sprawdzić wyniki w PORTALU ZDAJĄCEGO
- od 9 września 2025 - absolwenci będą mogli odebrać certyfikaty i dyplomy zawodowe
w sekretariacie szkoły, natomiast uczniowie otrzymają je za pośrednictwem wychowawców
TERMIN ZŁOŻENIA DEKLARACJI NA SESJĘ STYCZEŃ 2026 UPŁYWA 15 WRZEŚNIA 2025
Promienie słońca, cieplejszy wiatr i nawałnica ożywczych zapachów odradzającej się przyrody to tylko część prezentów, jakie przyniosła w tym roku wiosna uczniom Ozetów.
Poza piękną pogodą niektórzy z nich mogą cieszyć się także bardziej materialnymi przyjemnościami, jak na przykład nagrody w konkursie i promocji, które miały miejsce w szkole w połowie kwietnia. Nagrodzonych było sporo, więc po kolei:
Najpiękniejsze prace plastyczne związane z Wielkanocą przedstawili:
I miejsce: Julia Krawczyk 2 T pro
II miejsce: Vanessa Chrząszczyk 2 T pro
III miejsce: Mariusz Siwiec 3 aTinf.
Uczniowie otrzymali dyplomy oraz vouchery do salonu Empik.
Natomiast mistrzami angażowania się w życie szkoły, pracy na rzecz społeczności uczniowskiej oraz pomagania koleżankom i kolegom w nauce, którzy w ramach uznania zostali nagrodzeni, są:
1. Konrad Zając 4 aTL
2. Jakub Krajewski 4 T pro
3. Krystian Hodur 4 T pro
4. Filip Marek 4 T pro
5. Zuzanna Patyk 5 aTL.
Uczniowie otrzymali dyplomy oraz vouchery do wybranego przez siebie sklepu.
Gratulacje 😀😀😀
Technikum | ||
|
||
|
||
|
||
|
||
|
||
|
||
Szkoła branżowa I Stopnia | ||
|